Úvod »» OYSTER VISION 85


    

OYSTER VISION 85

 

Číslo produktu: 015
Výrobce: OYSTER
běžná cena 52 550 Kč
Cena:
47 090 Kč

Kompletní specifikace

 

Pokud chcete vidět nejčerstvější novinky z celého světa nebo nechcete přijít o svůj oblíbený televizní pořad ani když cestujete do vzdálených regionů v Evropě, potřebujete flexibilní anténu sladěnou s vašimi osobními potřebami.

Všestranný, plně automatický satelitní systém ze série Vision je digitální, přičemž jeho inteligentní řídící jednotka umožňuje připojení k téměř jakémukoli přijímači. Podle vašeho přání můžete používat digitální přijímač s širokou hranicí příjmu volných a kódovaných programů. Oyster Vision je vyzkoušený a osvědčený systém 85 cm parabolou s vysokým příjmem signálu. Jde o  systém s motorem splňující nejvyšší požadavky zákazníků. Verze bez satelitního přijímače - plně automatický, systém umožňující zapojení digitálního satelitního přijímače dle Vašeho vlastního výběru.

Automatická řídící jednotka umístěná uvnitř vozidla obsahuje kvalitní software. Pouhým stisknutím tlačítka se anténa přemístí do polohy posledního vyhledávaní. Pokud v této pozici není přijímán obraz, okamžitě se spouští funkce automatického vyhledávání. Funkce (např. manuální nebo automatické satelitní vyhledávání) mohou být spuštěny jedním z několika jednoduchých tlačítek.

Je možné zajistit celý sortiment satelitů firmy OYSTER.

Váha – 14 kg, přepravní výška – 22 cm.

Oyster Vision twin             52990,-

Oyster Vision twin skew   56990,-

x

x

Výška cca. 22 cm
Hmotnost ca. 14 kg
Ø 65 cm / 85 cm

DE3
Příjem rozsah 3
(85-cm antény)

 

    ASTRA 2 A
X    
    ASTRA 2 D

 

x

Ovládací panel
Rozměry: 12,5 x 6,7 x 3,2 cm (Š x H x D)

x

Řídící jednotka
Rozměry:
20,0 x 3,0 x 11.2 cm

 

Vážení návštěvníci,

na webových stránkách Satelit Brno nelze nakupovat jako v klasickém eshopu, pouze je zde vyobrazena nabídka produktů, které jsou u zákazníků nejoblíbenější. Po telefonickém kontaktu je možno domluvit se na prodeji a následné montáži, nastavení nabízené satelitní techniky.

 

V případě zájmu o tento produkt volejte + 420 776 260 105

 
MzRmNjA5