KONTAKTY

Evžen Sedlák
Pionýrská 649
Rájec-Jestřebí, 679 02
tel: +420 776 260 105
info@satelitbrno.cz
IČ: 60395656

 

NABÍDKA ZBOŽÍ


Satelity pro obytná auta
Formulář - dotazy
Váš dotaz:
Váš dotaz se týká::
Název dotazu:
Váš vzkaz:
Váš email/telefon: *
 
Možnosti satelitního příjmu na cestách

Satelitní přijímače, mobilní satelity pro obytná auta a karavany

Cestujete s obytným autem/karavanem do zahraničí a nechcete přijít o své oblíbené televizní pořady a stanice? To vše Vám nabídne satelitní příjem. V dnešní době je běžné vybavení karavanů televizí se satelitním přijímačem a další příslušenství pro příjem satelitního signálu.

Vybavení karavanů

Možnosti:

  • digitální přijímače S1,
  • digitální přijímače S2,

 

Digitální přijímače S1 jsou postupně nahrazovány přijímači S2, souběžně s jeho vysíláním v HD rozlišení.

 

Satelitní přijímač

Satelitní přijímač umožňuje příjem volně vysílaných i kódovaných satelitních programů,v SD a HD v rozlišení. Pro obytná auta a karavany se používají satelitní přijímače s napájením na 12V(nebo je nutno použít měníč napětí 12/220V).

 

Digitální satelitní přijímače nabízí takovéfunkce jako HD rozlišení, podpora MP3 hudby, paměť na stovky až tisíceTV stanic, USB, LED diplej, fce PVR a další. K přijímači je obvykle potřeba zakoupit modul (= čtečku karet) + TV kartu, například karta Skylink, FREE SAT - UPC. U některých přijímačů je čtečka již zabudována.

 

Mobilní satelity

Pro ty nejnáročnější zákazníky a kompletní výbavu, jsou k dispozici mobilní satelity. Bez problému zajistí příjem signálu na televizi nebo internetu.

Rozdělení:

  • poloautomatické satelitní sestavy pro obytná auta
  • automatické satelitní sestavy pro obytná auta

1) poloautomatický satelitsatelit pro karavany

Digitální satelit s motorem, napájení na 12V. Parabola umístěná na střeše auta/karavanu, je nutné ruční nastavení pomoci displeje, ale poté už přístroj pracuje automaticky. K satelitu je potřeba zakoupit jakýkoliv satelitní přijímač.

 

2) plně automatický satelit

Ideální volba pro dokonalý komfort. Satelitní anténa s plně automatickým vyhledáváním pomocí
paraboly (např.satelit značky Oyster, TELECO, Megasat). K dispozici jsou antény s automatickým sledovacím systémem (Megasat Shipman), který detekuje změny směru a tak udržuje pozici předem vybrané družice během jízdy. Anténa má taktéž předprogramované družice, například Astra1, Astra3, Thor, atd.  V nabídce mám dokonce satelitní antény, které mají mají odolný plastový kryt proti poškození slanou vodou a mohou tak být použity i na lodích. V některých případech je nutné zakoupení satelitního přijímače, záleží na vybrané verzi produktu.

 V případě zájmu o další informace, případně objednání produktu, montáže a nastavení volejte na mobil.telefon č. 776 260 105 nebo piště na email info@satelitbrno.cz.
 
ZmQ3Yj